Možnosti platby

Publikováno 01.04.2023

Na Vás zákaznících nám záleží, proto Vám nabízíme typy plateb, které jsou v České republice nejrozšířenější a jsou nejčastěji používané mezi zákazníky.

V nabídce je jak je zvykem platba na účet se splatností 14 dní, na dobírku při převzetí či nově platba online přes platební bránu.

A co je pro nás prioritou? Dodat zboží Vám klientům včas, levně a bez poškození.

 

Popis služeb jednotlivých typů plateb:

 

GO PAY ONLINE PLATEBNÍ BRÁNA

 

Go Pay patří mezi největší poskytovatele online plateb v Česku a ve střední Evropě. Při nakládání s platebními údaji splňuje GoPay nejvyšší bezpečnostní standard kartových asociací PCI DSS.

Jak fungují platby přes GoPay platební bránu?

Platební brána GoPay nabízí rychlý, pohodlný a bezpečný způsob placení na internetu.

Platbu provedete přímo na platební bráně po dokončení objednávky, nebo vás brána přesměruje do internetového bankovnictví, případně na stránku, která odpovídá zvolené platební metodě v objednávce.

Po odeslání platby vám GoPay zašle e-mail, ve kterém najdete odkaz pro sledování stavu platby, nebo ve kterém obdržíte instrukce pro dokončení platby.

Všechny informace o vašich platbách včetně čísla platební karty jsou zabezpečeny šifrovanou komunikací a GoPay s nimi nakládá v souladu s nejvyšším bezpečnostním standardem kartových asociací PCI DSS.

Jaké platební metody GoPay nabízí?

GoPay nabízí všechny nejpoužívanější platební metody včetně online platby kartou nebo platby přes online bankovní tlačítka. Většina plateb probíhá online, takže jejich vyřízení je otázkou několika minut.

Kompletní seznam všech platebních metod, které GoPay nabízí, najdete na stránce Přehled platebních metod.

Jak probíhá platba kartou přes GoPay platební bránu?

  1. Zákazník zadá údaje své karty na platební bránu a odešle platbu.
  2. GoPay předá informaci o platbě partnerskému procesorovi, který transakci předloží příslušné karetní asociaci (např. VISA nebo MasterCard). Ta zajistí napojení transakce do banky, která vydala kartu, přes kterou zákazník platbu zadal.
  3. Vydavatelská banka rozhodne o schválení platby a své rozhodnutí předá procesorovi, který dál informuje GoPay.
  4. GoPay informaci zpracuje a informuje o stavu platby zákazníka i obchodníka. Pokud banka platbu schválí, GoPay navýší zůstatek na obchodním účtu obchodníka o provedenou platbu.
  5. Obchodník zašle zákazníkovi zakoupené zboží.
  6. Na základě nastavené frekvence vyúčtování převede GoPay zůstatek z obchodního účtu na bankovní účet obchodníka.

 

DOBÍRKA

 

Tato varianta platby znamená, že za objednané zboží platíte až v okamžiku předání zásilky. V tomto případě je možné hradit bud formou finanční hotovosti, popřípadě je možné platit platební kartou na terminálu doručovatele/výdejního místa. Tento způsob platby je zpoplatněn 35,-Kč včetně DPH.

 

PLATBA PŘEVODEM NA ÚČET 

 

Platba Bankovním převodem je zákazníky stále nejvíce využívaná možnost platby mezi B2B zákazníky. Důvodem je skutečnost, že při výběru tohoto typu platby je automaticky nastavená splatnost 14. Nemusíte tedy v okamžiku nákupu řešit platbu za zboží.

Číslo našeho účtu u Fio banky je: 2701611487/2010

 

Detailnější obecné informace naleznete ZDE.